Термопанелі

Термопанелі – це революційна розробка українських фахіфців, яка дозволяє вирішити питання обробки, утеплення та звукоізоляції фасаду одночасно за рахунок використання інноваційних двошарових термопанелей.
З нами ви можете на власному досвіді переконатися в ефективності передових будівельних технологій, адже ми одними з перших відкрили власне виробництво, що в даний час дозволяє нам пропонувати не тільки гарантовано якісну продукцію, але й кращі ціни на ринку.
Облицювання будівлі фасадними термопанелями за допомогою різноманітності рельєфів дозволяє створити ефект елітного будинку, надавши будівлі унікальний естетичний вигляд. Підвищити тепло-, волого і звукоізоляцію за рахунок технічних особдивостей плит, відчутно знизити витрати на опалення будівель. Обшивка будинку термопанелями можлива на будь-яку поверхню: піноблоки, газобетон, бетонні плити, дерево, цегла, каркас, незмінна опалубка.
Різноманітність текстури та кольору, універсальність технологічного процесу, дозволяє замовнику замовити фасадні плити будь-якого кольору і типу фактури.

Беззаперечними перевагами нашої продукції є:

 1. вартість – яка на 30-40% дешевша традиційних технологій
  утеплення;
 2. легкість та швидкість монтажу.
  Висока міцність, морозостійкість, стійкість до впливу вологи,
  перепадів температур.
 3. енергоефективність. Термопанелі дозволяють знизити
  на 40-45% показники тепловтрати.
 4. різноманітність зовнішнього вигляду. Можливість зміни
  кольору за допомогою будь-якої фасадної фарби.
 5. дана технологія утеплення не вимагає наявності
  спеціальних знань і умінь для монтажу.

Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». НОВИНКА нашого асортименту. Ексклюзивна модель «Гонт», нещодавно розроблена нами. Форма імітує давній
традиційний спосіб оздоблення будинків, але тепер у сучасному виконанні з великим ресурсом вислуги.


Модель арт. 024
Ширина 600 мм
Висота 370 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». Масивний вигляд та груба фактура. Модель «Грубий камінь» надає відчуття великої міці та надійності. Нерідко використовуєтся в утепленні цоколя будинку.

Модель арт. 025
Ширина 500 мм
Висота 500 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». Дана модель має текстуру деревини. Архітектура з таким оздобленням виглядає дуже тепло та гостинно.

Модель арт. 023
Ширина 1000 мм
Висота 250 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». Форма під назвою «Рвана цегла» є досить популярною через досить нейтральний вигляд. Пасує до багатьох архітектурних стилів, прикрасить будь-який проект.

Модель арт. 026
Ширина 500 мм
Висота 500 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». Дуже оригінальна фактура. У компонуванні форми цієї термопанелі використана фактура натурального каміння. Дуже реалістична імітація скол та текстури. Має назву
«Мармуровий камінь».


Модель арт. 027
Ширина 1000 мм
Висота 250 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Мегаліт». Фактура австрійського широкого блоку. Таку модель панелей створено спеціально для шанувальників класичної
архітектури та цінителів натурального вигляду.


Модель арт. 028
Ширина 500 мм
Висота 500 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Megalitcv». Модель «Стара цегла» прекрасно впорається з завданням утеплення та енергозбереження, а фактура такої типової цегли дає великий діапазон у застосуванні.

Модель арт. 029
Ширина 1000 мм
Висота 250 мм
Глибина від 1 см
Фасадна термопанель бетонна «Megalitcv». Красива модель «Римський блок». Імітація блоку з натурального каменю. За рахунок не надто насиченої фактури утворює нейтральний, спокійний вид фасаду.

Модель арт. 030
Ширина 500 мм
Висота 500 мм
Глибина від 1 см